About

Autor se narodil v Bílovci ve slezské části Moravskoslezského kraje, ale od útlého věku je jeho domovským městem Ostrava. Toto město mu natolik přirostlo k srdci, že pro něj bylo těžké odejít na studia do hlavního města. Zde se snaží učit místní (a nejen ty) spisovně česky, a to i přes svuj podivny přizvuk a kupu vyrazu, co se v te časti země vubec něuživaju.

Po maturitě na Biskupském gymnáziu v Ostravě – Zábřehu se rozhodl pokračovat na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakultě informatiky a statistiky, obor Informatika. Od června 2006 smí před jménem užívat titul Bc., od září 2009 dokonce Ing., ale nečiní tak s přílišným nadšením.

Mezi jeho záliby patří zejména sport v jakékoli podobě, sleduje zejména míčové (fotbal, tenis, stolní tenis), motoristické (formule 1, rally, motorky) a zimní (lyžování, hokej, curling). Čas od času si dopřeje s kamarády závody na motokárách nebo partii kulečníku, patří mezi slabé lyžaře mezi průměrnými lyžaři, průměrné plavce mezi úplnými neplavci a slabé běžce mezi úplnými neběžci. Ani tyto parametry jej však neodrazují od toho, aby se sportovních akcí s tímto zaměřením zúčastňoval.

V posledních letech trávil poměrně dost času v zahraničí a ze svých cest psal krátké příspěvky zejména zde na svém blogu. Poznatky, zkušenosti a zážitky ze střední Ameriky a z Pobaltí se nyní snaží ucelit v elektronické formě a zpřístupnit čtenářům. (update 12/2009)

Sdílejte s přáteli!

  3 thoughts on “About”

  1. Zdravim Premku
   Se zajmem jsem prohledl tve stranky, jsou pekne a neco i stahl pro tveho tatku. Preji ti hodne peknych zazitku a zkusenosti. Adresu mi dal Ondra. Jsem znamy od tveho tatky, delal jsi mi WEB stranky.
   P.S. pisu to bez hacku a carek, nevim, jak to prejde pres E-mail. Dnes v Ostrave snezilo jen asi 1 cm, jinak bylo stale bez snehu.

  2. Webmaster, I am the admin at SEOPlugins.org. We profile SEO Plugins for WordPress blogs for on-site and off-site SEO. I’d like to invite you to check out our recent profile for a pretty amazing plugin which can double or triple traffic for a Worpdress blog. You can delete this comment, I didn’t want to comment on your blog, just wanted to drop you a personal message. Thanks, Rich

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  OK

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator, you@example.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

  More information about this error may be available in the server error log.