About

Autor se narodil v Bílovci ve slezské části Moravskoslezského kraje, ale od útlého věku je jeho domovským městem Ostrava. Toto město mu natolik přirostlo k srdci, že pro něj bylo těžké odejít na studia do hlavního města. Zde se snaží učit místní (a nejen ty) spisovně česky, a to i přes svuj podivny přizvuk a kupu vyrazu, co se v te časti země vubec něuživaju.

Po maturitě na Biskupském gymnáziu v Ostravě – Zábřehu se rozhodl pokračovat na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakultě informatiky a statistiky, obor Informatika. Od června 2006 smí před jménem užívat titul Bc., od září 2009 dokonce Ing., ale nečiní tak s přílišným nadšením.

Mezi jeho záliby patří zejména sport v jakékoli podobě, sleduje zejména míčové (fotbal, tenis, stolní tenis), motoristické (formule 1, rally, motorky) a zimní (lyžování, hokej, curling). Čas od času si dopřeje s kamarády závody na motokárách nebo partii kulečníku, patří mezi slabé lyžaře mezi průměrnými lyžaři, průměrné plavce mezi úplnými neplavci a slabé běžce mezi úplnými neběžci. Ani tyto parametry jej však neodrazují od toho, aby se sportovních akcí s tímto zaměřením zúčastňoval.

V posledních letech trávil poměrně dost času v zahraničí a ze svých cest psal krátké příspěvky zejména zde na svém blogu. Poznatky, zkušenosti a zážitky ze střední Ameriky a z Pobaltí se nyní snaží ucelit v elektronické formě a zpřístupnit čtenářům. (update 12/2009)

Sdílejte s přáteli!

  3 thoughts on “About”

  1. Zdravim Premku
   Se zajmem jsem prohledl tve stranky, jsou pekne a neco i stahl pro tveho tatku. Preji ti hodne peknych zazitku a zkusenosti. Adresu mi dal Ondra. Jsem znamy od tveho tatky, delal jsi mi WEB stranky.
   P.S. pisu to bez hacku a carek, nevim, jak to prejde pres E-mail. Dnes v Ostrave snezilo jen asi 1 cm, jinak bylo stale bez snehu.

  2. Webmaster, I am the admin at SEOPlugins.org. We profile SEO Plugins for WordPress blogs for on-site and off-site SEO. I’d like to invite you to check out our recent profile for a pretty amazing plugin which can double or triple traffic for a Worpdress blog. You can delete this comment, I didn’t want to comment on your blog, just wanted to drop you a personal message. Thanks, Rich

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *